Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
PlayPause
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
Kostiumy_1340x600
PlayPause

Interaktywna Podłoga FunFloor
INTERAKTYWNA PODŁOGA FUNFLOOR

INTERAKTYWNA PODŁOGA FUNFLOOR

DLACZEGO WYBRAĆ ZAJĘCIA Z INTERAKTYWNĄ PODŁOGĄ FUNFLOOR?

Psychologowie i pedagodzy uniwersyteccy oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych zbadali wpływ Interaktywnej Podłogi FunFloor na rozwój dzieci. Stwierdzili oni wysoką skuteczność nauczania w ten sposób. Wykazali również, że korzystanie z FunFloor:

  • Poprawia zdolności motoryczne
  • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową
  • Zwiększa orientację przestrzenną
  • Poprawia szybkość reakcji
  • Zwiększa aktywność fizyczną

INTERAKTYWNA PODŁOGA FUNFLOOR

„Doskonały sposób na zaangażowanie dzieci w naukę poprzez zabawę. Nauka liter i cyfr jest znacznie bardziej skuteczna niż tradycyjne lekcje.”

„Dzięki podłodze FunFloor dzieci znacznie szybciej uczą się nie tylko pod względem pamięciowym, ale również lepiej rozumieją zagadnienia.”

„Podłoga FunFloor ma nieograniczone możliwości, angażuje w zabawę nawet najbardziej nieśmiałe dzieci.”

DLA KOGO JEST INTERAKTYWNA PODŁOGA?ODPOWIEDŹ JEST PROSTA – DLA DZIECI!


         Najlepszą formą edukacji jest zabawa, FunFloor stworzony jest z myślą o dzieciach. Interaktywna podłoga łączy w sobie elementy gier komputerowych połączonych z ruchem, co w obecnych czasach jest niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju. Podczas korzystania z FunFloor dzieci angażują wszystko, co mają, czyli wzrok, słuch, dotyk, co w połączeniu z ruchem sprawia, że metoda nauczania FunFloor jest niezwykle skuteczna a także atrakcyjna.

PAKIETY NASZEGO FUNFLOORA:

PAKIET FUN

W pakiecie jest 40 gier i animacji. Animacje takie jak kręgle czy bilard działają również na przedmioty fizyczne: piłki i szczotki. Gry stanowią główną atrakcję podczas urodzin, świąt, które często obchodzicie w swoim przedszkolu.

PAKIET EDU

Pakiet animacji jest zgodny z podstawą programową Ministra Edukacji Narodowej dla Przedszkoli. Zawiera 50 gier i animacji interaktywnych, które zostały stworzone w oparciu o główne działy z podstawy programowej nauczania w przedszkolach w szczególności:
1. Kształtowanie umiejętności społecznych dzieci: porozumiewanie się z dorosłymi i dziećmi, zgodne funkcjonowanie w zabawie i w sytuacjach zadaniowych.
2. Kształtowanie czynności samoobsługowych, nawyków higienicznych i kulturalnych.
3. Wspieranie dzieci w rozwijaniu czynności intelektualnych, które stosują w poznawaniu i rozumieniu siebie i swojego otoczenia.
4. Wychowanie zdrowotne i kształtowanie sprawności fizycznej dzieci.
5. Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych.
6. Wychowanie przez sztukę – dziecko widzem i aktorem.
7. Wychowanie przez sztukę – muzyka: różne formy aktywności muzyczno-ruchowej (śpiew, gra, taniec).
8. Wychowanie przez sztukę – różne formy plastyczne.
9. Wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci poprzez zabawy konstrukcyjne, budzenie zainteresowań technicznych.
10. Pomaganie dzieciom w rozumieniu istoty zjawisk atmosferycznych i w unikaniu zagrożeń.
11. Wychowanie dla poszanowania roślin i zwierząt.
12. Wspomaganie rozwoju intelektualnego dzieci wraz z edukacją matematyczną.
13. Tworzenie warunków do doświadczeń językowych i komunikacyjnych w zakresie reprezentatywnej i komunikatywnej funkcji języka (ze szczególnym uwzględnieniem nabywania umiejętności czytania).
14. Wychowanie rodzinne, obywatelskie i patriotyczne.

PAKIET ENG

Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera działy tematyczne takie jak np. kolory, zwierzęta, rodzina, czynności itp. Gry zostały opracowane przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z pakietu mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych aż po ósme klasy. Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera bogate słownictwo.

PAKIET ROZWÓJ MÓZGU

Czy wiesz, że najbardziej intensywny rozwój mózgu dziecka ma miejsce w pierwszych latach jego życia? W oparciu o tę wiedzę warto jest tak przystosować dziecięce zabawy, aby jednocześnie rozwijały koordynację ruchową naszych pociech, ich wyobraźnię oraz uczyły samokontroli, a przy tym aktywnie wspomagały rozwój koncentracji.

Umysł dziecka jest bardzo chłonny i niezawodny, a jego pamięć rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też pakiet gier pt. „Rozwój mózgu” ma na celu wesprzeć dzieci w nauce poprzez dynamiczną zabawę. Łącząc ruch z pełnymi kolorów planszami, po których trzeba się poruszać, aby zdobywać punkty, nie tylko promujemy zdrową rywalizację między dziećmi, ale przede wszystkim wpływamy na aktywny rozwój wyobraźni oraz najważniejszych elementów poznawczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. 

PAKIET EKO

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest dbanie o naszą planetę, stworzyliśmy, więc pakiet Ekologia, aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 5 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Mamy nadzieję, że gry ekologiczne nie tylko nauczą, w jaki sposób segregować odpady, ale na trwałe zaszczepią chęć dbania o środowisko.

PAKIET NAUKI PISANIA

Z najnowszym pakietem edukacyjnym Nauka Pisania połączysz fantastyczną zabawę z nauką, a dzieci jeszcze szybciej opanują umiejętność pisania. Gry zostały przez nas zaprojektowane specjalnie tak, aby jednocześnie wspomagać rozwój motoryki małej (tj. odpowiedniego wykształcenia sprawności dłoni) i koordynacji wzrokowo-ruchowej, (czyli współpracy ręka-oko). Dzięki dedykowanym pisakom interaktywnym dzieci dotykają specjalnych obszarów na kolorowych planszach, aby pisać, kolorować obrazki, dopasowywać odpowiednie elementy oraz wskazywać konkretne słowa. Ucząc się pisać i rysować jednocześnie rozwijają swoją wyobraźnię i zaczynają współpracować z rówieśnikami. Ten pakiet z pewnością zaspokoi potrzeby edukacji dzieci zarówno w ostatnich grupach przedszkolnych, jak i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.